Naujienos Inga ir Irida – gartraukiai, atkreipiantys dėmesį

2017 m. vasario 03 d.

Viena iš prekės ženklo KRONAsteel ypatybių – stilingi gaminių sprendimai. Tačiau išraiškingas dizainas  – ne vienintelis virtuvės gartraukių privalumas. KRONAsteel gaminiai žavi savo techniniu tobulumu, naujomis funkcinėmis galimybėmis, kokybiškomis medžiagomis ir puikiai apdorotais paviršiais. Dėka šių parametrų modelis INGA 600 black push button tapo 2015 metų nominacijos „Geriausias dizainas“ laimėtoju, pagal M-Video ekspertų ir pirkėjų nuomonę. Aukščiausių pozicijų, geriausių pardavimų sąraše, neapleidžia ir pasvirasis modelis IRIDA.

Gamintojas jautriai reaguoja į paklausos ir mados niuansus. Todėl dabar, KRONAsteel pristato šių populiarių modelių padidinto pločio – 90 cm modifikacijas. Nauji gartraukiai estetiški ir ergonomiški, o pasviras formatas taupo virtuvės ploto centimetrus.

irida_button

Bendra ir individualu

Abu modeliai – INGA ir IRIDA – yra pasviro dizaino ir turi kitų „šeimyninių bruožų“:

  • variklį su trim greičio nustatymais;
  • atbulinį vožtuvą;
  • kaitviečių apšvietimą halogeninėmis lempomis.

Tiek modeliui INGA, tiek IRIDA būdinga ganėtinai didelės galios ir labai tylaus veikimo kombinacija. Įsiurbiant orą 700 m3 per valandą greičiu, triukšmo lygis tesiekia 41 dB.

Išoriškai INGA ir IRIDA gartraukiai tarsi meno kūriniai. Modeliai gaminami su dviem valdymo variantais – mygtukiniu ir sensoriniu. Skirtumas tarp gartraukių glūdi dizainerio sprendime: IRIDA turi dvi stiklines paneles su dviem nerūdijančio plieno kreipiamosiomis (viršutine ir apatine), kurios puikiai dera su įmontuojamos technikos ir virtuvės baldų elementais, pagamintais iš nerūdijančio plieno. Modelis INGA turi tris stiklines išlenktas paneles. „Šeimyninis“ panašumas: abu gaminiai atitinka naujus komforto, virtuvėje, standartus.

irida_sensor_new                                                     inga_sensor_new

Mikroklimato valdovas

Labai dažnai įspūdį apie virtuvę formuoja būtent gartraukio išvaizda. Kelias į sėkmę – idealus technologijų ir dizaino balansas. Pristatytose naujienose akivaizdus abipusis formos ir funkcionalumo ryšys. Pasvirusio tipo modeliai, šiuo metu yra ypatingai populiarūs – jų pagalba galima aprūpinti bet kokio ploto ir konfigūracijos patalpą. Svarbus pliusas: medžiagos, iš kurių pagaminti gartraukiai – IRIDA_fin_CCmetalas ir stiklas – lengvai valomi, yra tvirti ir atsparūs aukštoms temperatūroms.

Prabanga, vokiečių gamintojo nuomone, – visų pirma ergonomika, optimalus erdvės planavimas, įrangos efektyvumas: ir šalinant kvapus, ir taupant elektros energiją. Tuo pat metu gartraukis ne tik valo orą: jis apšviečia viryklės paviršių ir iš tikrųjų puošia virtuvę.
Dailus dizainas, funkcionalumas ir naudojimo patogumas  daro gartraukius IRIDA ir INGA nepakeičiamais virtuvėje.