Kamilla – legendinis gartraukis

2017 m. sausio 26 d.

Pabandykime paklausti savęs, kokios asociacijos kyla mums, paprastiems vartotojams, kai girdime stebuklingą frazę: „vokiška kokybė“. Labiausiai tikėtina, kad teigiamos, ar ne? – galbūt jūs susimąstėte apie „patikima“, „ergonomiška“, „praktiška“… O įsitikinimas, kad kiekvienas išleistas euras atsipirks su palūkanomis, nėra atsitiktinumas.

Geriausias iš geriausių

Kamilla_slim_1500Daugelis vokiškų prekės ženklų turi įspūdingą istoriją, nes daugelį metų šiuolaikinė Vokietija buvo Europos ekonomikos centras.  Vietos gyventojai beveik neemigravo ir gamintojai iš kartos į kartą gyveno savuose miestuose, perduodami verslo paslaptis kaip paveldą. Skrupulingumas kokybės atžvilgiu buvo būtina sėkmės sąlyga. Nuolatinis technologijų tobulinimas ir gamybos tradicijų išsaugojimas suteikė vokiškai produkcijai galimybę tapti etalonu daugelyje sričių.

Prekės ženklas KRONA buvo įkurtas istoriniame Vokietijos mieste Ešborne.  Būtent čia ir yra centrinė būstinė, kurioje gimsta  visos  gartraukių projektavimo ir techninės įrangos idėjos. Prekės ženklas specializuojasi išimtinai virtuvės gartraukių gamyboje. Pagrindinis bendrovės darbo principas  – griežtas Vokietijos kokybės standartų laikymasis. Žymėjimas GS – (Geprüfte Sicherheit — «garantuotas saugumas») vokiškas ženklas.

Kodėl gartraukis KAMILLA tapo legenda?

Ar žinote, kad KAMILLA nepaprastas virtuvės gartraukis?  KAMILLA yra vienas iš pirmųjų KRONA prekės ženklo  įmontuojamų virtuvės gartraukių.  Savo sklandžiu veikimu jis iš karto užsitikrino vartotojų meilę, ir jau daugiau nei 15 metų yra virtuvės gartraukių rinkos lyderis. Gana dažnai vartotojai netgi įvardina gartraukio pavadinimą Kamilla, kaip atskirą prekės ženklą.  Būtent dėl išvardintų priežasčių gartraukis KAMILLA tapo legenda!

KAMILLA tai:

  • EUROPIETIŠKAS SURINKIMAS

Visi šios kolekcijos modeliai surenkami tik Europoje esančiose gamyklose. Gaminant gartraukius naudojamas besiūlis surinkimas, kas padidina korpuso tvirtumą keletą kartų, o tai savo ruožtu sumažina darbinį triukšmo lygį.

kkkamila

Vartotojai įsigiję gartraukį Kamilla įvertino aukštos kokybės detalių apdorojimą bei juvelyrinio tikslumo surinkimą. Bet svarbiausia – tai, ko jūs nepamatysite savo akimis, ir paaiškėja tik po tam tikro laiko: darbo tęstinumą, patvirtinantį aukštą visų Kamilla modelių kokybę.

Žymėjimas CE (Conformité Européenne) liudija europos standartų atitikimą.

  • LAIKO PATIKRINTA KOKYBĖ

Bendrovės būstinėje buvo atliktas neįprastas eksperimentas.  Vienoje biuro patalpų buvo įjungtas gartraukis Kamilla, ir nė karto per 7 metus neišjungtas, t.y. visą deklaruotą tarnavimo laikotarpį! Ilgi nepriekaištingo darbo metai be jokių „pietų pertraukų“ ir „vasaros atostogų“ kalba patys už save.

  • PLATUS PASIRINKIMAS

Visus modelius vienija tai, kad jie priklauso įmontuojamų virtuvės gartraukių, su įrengta plona ištraukiama panele, segmentui. Visi jie yra saugūs naudoti ir lengvai prižiūrimi bei valdomi.  Turi tris vėdinimo greičius ir halogenines apšvietimo lempas. Gartraukiai gali veikti oro išleidimo bei recirkuliacijos režimu.

Šios serijos virtuviniai gartraukiai yra tokie kompaktiški, kad lengvai telpta į pakabinamą spintelę, paliekant joje erdvės lentynėlėms. O erdvės virtuvėje per daug nebūna niekada.

Kuo skiriasi kolekcijos Kamilla modeliai?

  1. Pločiu: 450, 500 ir 600 mm;
  2. Variklių kiekiu: (vienas arba du);
  3. Valdymo tipu: mygtukinis, sensorinis arba elektroninis;
  4. Ištraukiamos panelės ir korpuso dizainu – galimos įvairios spalvų kombinacijos ir deriniai. Įspūdingesniam panelės dizainui naudojamos įvairios medžiagos, įskaitant tamsų stiklą ir stiklą su veidrodine danga.  Neįprastai atrodo ir nuimama galinė plokštuma, pagaminta iš natūralaus medžio.  Platus paviršiaus spalvų spektras leidžia išsirinkti gartraukį derantį būtent Jūsų virtuvės interjere.
  • UNIKALŪS DIZAINO SPRENDIMAI

sensor

Kamilla serija nuolatos pildoma. Viena naujausių gaminių serija Kamilla Slim su ypač plona priekine lentjuoste, jau pelnė vartotojų simpatijas. Pamirškite apie didelių gabaritų buitinę techniką, juk matoma panelės dalis yra tik 17 mm pločio, o korpusas paslėptas gražios spintelės viduje.

Pirkėjo fantaziją riboja tik nišos, skirtos gartraukiui, dydis. Visi kiti parametrai gali būti parenkami pagal individualų pageidavimą.

Kamila – tai tikrai legendinis gartraukis

Kodėl KRONAsteel turi teisę taip aukštinti savo gaminį? 

O gi todėl, kad šis įmontuojamo gartraukio modelis daugiau nei 15 metų neapleidžia perkamiausių gartraukių pozicijų. Todėl, kad daugelis jau suvokia pavadinimą Kamilla , kaip atskiro prekės ženklo pavadinimą. O galiausiai todėl, kad eksperimentinis modelis nuolat veikė ištisus 7 metus. Ir iniciatoriai eksperimentą nutraukė, nes pavargo laukti kol jis suges.

Per visą savo gyvavimo istoriją, Kamilla modelis surinktas visomis galimomis  skirtingomis komplektacijomis, kurias galite rasti asortimente: su įvairių tipų valdymu; su vienu arba dviem varikliais; įvairaus pločio modelius; ypač galingą modelį; bei unikalią modifikaciją Slim, kuri turi ploniausią ištraukiamą lentjuostę  savo segmente, pabrėžiančią jūsų  stiliaus virtuvėje tobulumą ir subtilumą!

Dėl šios priežasties, po tiek metų, gartraukis Kamilla išlaiko savo pozicijas rinkoje, likdamas hitu ir vienu iš geriausiai parduodamų modelių segmente!

Toks galutinio vartotojo pasitikėjimas, geriausias atlygis gamintojui ir geriausias  KRONA  modelių ir prekės ženklo, kaip visumos, kokybės ir patikimumo  įrodymas!  Todėl, jei jūs dar tik ketinate pirkti gartraukį arba nusprendėte pakeisti savo pagalbininką, Kamilla yra būtent tai, ko jums reikia!