15 metų patirtis

Prekės ženklas „KRONAsteel“ buvo sukurtas 2000 m. Ešborne, Vokietijoje, ir nuo tada jau 15 metų aktyviai dalyvauja Rytų Europos rinkoje, kur šio prekės ženklo metinė apyvarta siekia daugiau nei 20 milijonų eurų.

 

„KRONAsteel“ specializuojasi išskirtinai virtuvės gartraukių gamyboje ir pardavime.

Perimetrinis ištraukimas – tai alternatyvi ištraukimo technologija.

Gartraukio veikimo metu ištraukiamo oro srautas nukreipiamas nuo centrinės zonos link išorinio ištraukimo perimetro, tokiu būdu gartraukio variklis papildomai neapkraunamas, sistema sunaudoja mažiau elektros energijos ir nesukelia didelio triukšmo.

Aplink perimetrą išdėstytos oro ištraukimo angos veikia svarbiausiuose ištraukimo taškuose, tai leidžia sugauti ir įtraukti netoli gartraukio esančius garus, kad jie nepatektų į kambarį.

Dabar dėl patogios sistemos gartraukį galima lengvai ir greitai pritvirtinti ant virtuvės spintų sienelės. Naudodami šią sistemą lengvai įrengsite gartraukį ir išvengsite problemų, atsirandančių esant nelygioms sienoms.

 

„Intellect Start“ – naujoji technologija „KRONAsteel“

Dėl šios „Intellect Start“ sistemos gartraukis veikia savarankiškai, reaguodamas į maisto gamybos intensyvumą ir autonominiu režimu valydamas orą.

„Intellect Start“ analizuoja ir prisimena po gartraukiu esančio oro sudėtį. Jeigu oro sudėtis pasikeičia, gartraukis įsijungia. Gartraukis savarankiškai parenka veikimo greitį orui valyti, priklausomai nuo garavimo intensyvumo, o baigęs darbą automatiškai išsijungia.

„SMART“ serijos modeliai turi jutiklius, kurie analizuoja ore esančių garų ir dujų sudėtį. Įjungus sistemą „Intellect Start“ (paspaudus mygtuką „Auto“), jutiklis vieną minutę analizuoja patalpos oro sudėtį ir įsimena ją kaip bazinę. Analizės metu gartraukio ekrane mirksės užrašas „Auto“.

Po minutės užrašas nustoja mirksėti ir gartraukis persijungia į autonominį veikimo režimą. Tuo atveju, jei jutiklis užfiksuos ore padidėjusį garų kiekį, sistema automatiškai įjungs garų ištraukimo funkciją ir didins oro valymo greitį pagal garavimo intensyvumą.

Kai tik sistema išvalys orą, gartraukis pradės mažinti greitį, kol visiškai išsijungs.

Sistema „Intellect Start“ turi 9 jautrumo lygius. Esant minimaliam jautrumo lygiui (1) gartraukis ignoruoja nežymų garų ar dūmų kiekį ore. Tačiau esant maksimaliam jautrumo lygiui (9) sistema įjungs gartraukį net atsiradus nežymiam oro sudėties pasikeitimui.

Gamintojas jutikliui nustatė optimalų 5 jautrumo lygį.

Norėdami nustatyti kitą jutiklio jautrumo lygį, laikykite 6 sekundes nuspaudę mygtuką „Auto“. Ekrane atsiras nustatyti jautrumo lygio skaitmuo, toliau spausdami mygtuką „Auto” Jūs galėsite patys nustatyti norimą jutiklio jautrumo lygį.

Norėdami išjungti gartraukio veikimą automatiniu režimu, tiesiog paspauskite mygtuką „Auto”, tokiu būdu greitį reguliuosite rankiniu būdu.

Siekiant sutaupyti elektros energiją, gartraukio „Intellect Start“ autonominis veikimo režimas veiks vieną valandą. Pasibaigus šiam laikui gartraukis išsijungs automatiškai.

 

Sistemos „Light Control“ 3 privalumai

1. Įjungus apšvietimą halogeno lempos įsijungia palaipsniui. Tai padidina lempučių veikimo laiką 2,7 karto.

2. Laikydami nuspaudę apšvietimo mygtuką galite reguliuoti lempučių ryškumą ir nustatyti labiausiai tinkamą darbinį paviršių apšviečiantį lygį. Gartraukis įsimins nustatytą ryškumo lygį ir kitų įjungimų metu švies būtent nustatytu ryškumu. Norėdami atstatyti maksimalų ryškumą, dukart paspauskite apšvietimo mygtuką.

3. Sistema „Light Control“ turi automatinę funkciją, kuri praėjus 1 valandai išjungia halogeno lemputes. Ši funkcija padės racionaliau naudoti elektros energiją ir nešvaistyti kilovatų.

LCD ekrano 196 atspalviai

Jūs galite pasirinkti gartraukio LCD ekrano spalvą iš 196 galimų atspalvių, tokiu būdu suderinsite gartraukį su virtuvės aksesuarų, sienų ar užuolaidų spalva. Kiekvienas atspalvis suteiks gartraukiui vis kitokią išvaizdą.

Norėdami įjungti ekrano spalvos keitimo funkciją, maždaug 7 sekundes laikykite nuspaudę laikmačio mygtuką. Ekrane pamatysite vieną iš trijų spalvų palečių:

R – raudona

G – žalia

B – mėlyna

Spausdami mygtukus „+“ ir „-“ galite keisti spalvų paletės reikšmę.

 

Kristalai „KRONA“

„KRONAsteel“ – pirmasis prekės ženklas, siūlantis virtuvės gartraukiams žėrinčius kristalus. Be to, visiškai nemokamai!

„KRONAsteel“ dizaineriai užtikrina, kad šie gartraukių kristalai nuostabiai atrodys tiek pavieniui, tiek derinyje su kitais madingais aksesuarais, bei puikiai įsilies į bendrą virtuvės stilių.

Kristalai „KRONA“ tvirtinami naudojant ypatingą technologiją, kuri nereikalauja klijų. Kristalai išbandomi ekstremaliomis garavimo ir trinties sąlygomis, siekiant užtikrinti pirkėjams jų patvarumą ir pastovų žvilgesį.

 

Naujausia itin tylių „KRONA“ gartraukių „Silent“ technologija

„KRONAsteel“ nestovi vietoje ir toliau tobulina jau sukurtas technologijas, kurios užtikrins jaukumą ir patogumą Jūsų virtuvėje.

Dėl naujoviškų idėjų kuriant naujus variklius ir unikalios triukšmo, vibracijos izoliavimo ir perimetrinio oro ištraukimo sistemos, kuri taip pat padidina gartraukio galingumą ir sumažina variklio apkrovą bei skleidžiamą triukšmą, mums pagaliau pavyko sumažinti triukšmo lygį iki minumumo (32 dB esant 1 greičiui).

Dabar „KRONAsteel“ gartraukiai ne tik išmanūs, galingi, bet ir YPAČ TYLŪS!

Mėgaukitės tyla ir švariu virtuvės oru!

 

Valdymas

Kai kurie „KRONA“ gartraukių modeliai turi nuotolinio valdymo pultelius. Šiuo pulteliu Jūs galėsite nuotoliniu būdu valdyti gartraukį jo neliesdami.

Elektroninis valdymas mygtukais, kurie savo funkcija primena sensorinius. Kiekvieną funkciją galima įjungti ir išjungti vieno mygtuko paspaudimu. Šiuo atveju mygtukų padėtis nepasikeičia (jie neįsispaudžia), kai išgirstamas tylus spragtelėjimo garsas. Įprastai elektroninis valdymas turi LED indikatorius arba švieslentę.

Mygtukinis valdymas įvairiais mygtukais. Įspaudus mygtuką įsijungia atitinkama funkcija.

Ištraukiamas valdymas – tai slankiklio sandaros mechaninis jungiklis. Šis jungiklis dažniausiai įmontuojamas ant korpuso po kupolu.

 

Automatinio išsijungimo laikmatis

Dauguma „KRONA“ gartraukių su elektriniu valdymu taip pat turi automatinio išsijungimo laikmatį. Įjungę „laikmačio“ funkciją nustatysite automatinį gartraukio išsijungimą per tam tikrą nustatytą laiką. Atsižvelgiant į gartraukio modelį, laikmatį įjungsite vieną sekundę laikydami nuspaudę vieną iš greičio perjungimo mygtukų arba paspaudę specialų mygtuką. Mirksintis LED indikatorius patvirtina, kad „laikmačio“ funkcija įjungta ir atėjus laikui gartraukis išsijungs automatiškai. Laikmatį galite išjungti dar kartą nuspaudę mygtuką su mirksinčiu LED indikatoriumi.

 

Klasikinių gartraukių savybės

Dizaino unikalumas

Manoma, kad visi gartraukiai vienodi. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio. Tačiau jie turi skirtumų, ir net didelių. Klasikiniuose „KRONA“ gartraukiuose šie skirtumai akivaizdūs. Prie skirtumų taip pat galima pridėti spalvų įvairovę ir medinės rėmjuostės formą. Tačiau svarbiausia yra galimybė bet kokio stiliaus klasikinei virtuvei parinkti gartraukį, kuris įsilietų į interjerą ir sukurtą klasikinio stiliaus išbaigtumą.

Platus asortimentas

Siekis sukurti kuo individualesnius namus yra būdingas kiekvienam žmogui. Todėl virtuvės interjero dizaino variantų kasdien atsiranda vis daugiau. Būtent dėl šios priežasties „KRONA“ klasikinių gartraukių asortimentas yra toks platus.

Klasikinės linijos 4 baziniai modeliai: BEATRIS CPB, GRETTA CPB, SERENA CPB ir ADELIA CPB.

Gartraukių kupolai nudažyti struktūrinta auksine spalva, kuri suteikia gartraukiui lengvo žvilgesio efektą ir šiek tiek sulieja jos formą erdvėje, todėl gartraukis tampa svarbia estetine interjero detale.

Mūsų gartraukiai dekoruojami skirtingų formų, tačiau nepriekaištingai pagamintomis medinėmis rėmjuostėmis.

Be to, rėmjuostes galima nudažyti viena iš šių aštuonių spalvų: nedažyta, šviesus ąžuolas, tamsus ąžuolas, tamsus riešutas, šviesi vyšnia, vyšnia, itališkas riešutas, pozitano.

Patikimos sudedamosios dalys

Kuriant „klasikinius“ gartraukius didelis dėmesys buvo skiriamas gaminių kokybei. Visi gartraukių elementai praeina griežtą atranką.

Medinės gartraukių dalys gaminamos tik ir buko arba ąžuolo. Toks pasirinkimas egzistuoja dėl to, kad tai tvirtos medžių rūšys, kurios pasižymi ypatingu tvirtumu, todėl eksploatuojant gartraukius sudėtingomis sąlygomis (garai ir riebalų dalelės) galima išvengti medinių elementų „susisukimo“ arba deformacijos. Tokiu atveju gartraukių veikimo laikas pailgėja, o išorė nesikeičia ir išlieka naujumo pojūtis.

Gartraukiams dažyti naudojamos tik aukščiausios kokybės geriausių Europos gamintojų – „Herberts Mobellacke Coswig Gmbh“ (Vokietija) ir „Sirca“, „Sayerlack“ (Italija) – medžiagos. Šie dažai išsaugo savo spalvą ir apsaugo nuo neigiamo išorės poveikio.